KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14487358
nr 1448 7358
J Marqué, Stilleben. Signerad, daterad -62. Olja på duk, 71x90, yttermått inklusive ram: 81x100 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 februari 2022
kl 19:02:13
100 kr
150 kr